Hakkımızda

2000 yılında Mikrotek Pest&Vector Control ismiyle başlayan faliyetlerimiz, 2013 yılı itibari ile CNK Pest&Vector Control ismi ile devam etmekte olup sektördeki 20. yılımızı doldurmuş bulunmaktayız.

CNK haşere kontrol hizmetleri Türkiye’de en iyi kalitede haşere ilaçlama, dezenfeksiyon, fumigasyon, hijyen sterilizasyon, antiseptik ve kurumsal firma temizliği vermek üzere kurulmuştur.

CNK zararlılarla mücedele konusunda T.C. Sağlık bakanlığı HACCB, TSE, BRC , AIB, ISO standartlarına uygun faliyet göstermekte olup, kullandığımız biyosidal ürünler sağlık bakanlığı ve Dünya sağlık örgütü (WHO) tarafından oanylı, ruhsatlı ürünlerdir.


Vizyonumuz.

Çevresine duyarlı, toplumsal ve kültürel değerler açısından gelişmiş bir anlayışa sahip olarak; 20 yıllık bilgi birikimimizle teknolojik gelişmeler çerçevesin de çalışanlarımızın bilgi birikimlerini ve hizmet kalitemizi geliştirerek halkımıza hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.


Misyonumuz

Halkımıza daha sağlıklı, daha mutlu yaşam sürdürebilmeleri için, insana ve çevreye zarar vermeden kaliteli, güvenilir, uygun maliyetli hizmet sunmaktır.


sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


  • Hocahasan Mah. Fahri Korutürk Cad. No:81/A Osmangazi / Bursa
  • (224) 252-5251
  • info@mikrocnk.com
  • www.mikrocnk.com
 

Mail Listemize Katılın..

Kampanyalarımızdan haberdar olmak için mail listemize kayıt olabilirisniz
Kesinlikle spam gönderi yapmıyoruz.